درباره ما

خانه / درباره ما
شرکت اورانوس صنعت پيشگام افتخار دارد با همکاري کادري متخصص ، با سابقه و مجرب در زمينه تامين ، واردات ، توليد و توزيع کليه اقلام و متريال صنايع نفت ، گاز ، پالايشگاهي ، پتروشيمي ،  دريايي ، نيروگاهي و ساختماني مطابق با استاندارد هاي جهاني مربوط به هر يک از کالاها ، خدمات بهينه مورد نظر شما را در اسرع وقت ارائه نمايد .
لازم به ذکر است مجموعه اورانوس صنعت از سال ۱۳۸۵ داراي سابقه ارائه خدمات تامين کالا با ۲ شعبه فروشگاهي در بازار خيام و شادآباد است و  افتخار همکاري و تامين اقلام مورد نياز بسياري از شرکت هاي فعال در زمينه انرژي ، نفت ، گاز، پتروشيمي ،  نيروگاهي و… را داشته است ، لذا با توجه به نيازهاي بازار و با هدف ورود به بازارهاي جهاني اقدام به تاسيس و ادامه فعاليت به صورت شرکت حقوقي نموده است . اين مجموعه هدف خود را جلب رضايت متقاضيان با تامين به موقع کالاهاي درخواستي و با کيفيت مناسب به همراه ارائه گواهي ساخت قرار داده است . لذا با اعتقاد به چهارچوب تعريف شده در خصوص رضايتمندي مشتريان و ارتقاء خدمات بيشتر فعاليتهاي خود را در تامين اقلام زير دنبال مي کند :

۱- انواع شيرآلات استنلس استيل و کربن استيل  ۲- انواع لوله  ۳- انواع اتصالات با آلياژ هاي مختلف ۴- انواع ابزار دقيق ۵- انواع آهن آلات ساختماني و صنعتي ۶- انواع پيچ مهره ۷- انواع عايق هاي حرارتي و رطوبتي